V
Workshop

Soul Performance Eğitim Serisi, Öz Bilgi’nin taşıyıcısı olan Ruh’u bilimsel olarak anlamak, Ruhsal Amacın bilgisini direkt olarak kendi kanalından almak ve bu bilgiyle Yeni Yaşam Performansı’nı oluşturarak tam bir dönüşüm yaratmak  isteyen herkes için son sürüm ruhsal teknoloji sunmaktadır.  

BAŞLANGIÇ TARİHİ

Eylül

BİTİŞ TARİHİ

Ekim

TOPLAM SÜRE

1 Ay

MAX. KATILIMCI

20 Kişi

KURS ÜCRETİ

Ücretsiz

SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ

SOUL PERFORMANCE
"YENİ SEN"

Orijinal varlığınla temas edip ruhsal amacına giden yolun haritasını
çıkaracağın bu 3 günlük workshop, Soul Performance Eğitim Serisi’nin başlangıç derslerini içerir. İşleyeceğimiz ve üzerinde pratik yapacağımız konular:

Bir Quantum Alanı olarak Ruh kavramı nedir?
Soul Performance (Ruhun Performansı) nedir?
Blue Print (Mavi Kopya) Orijinal Varlık nedir?
Her gün Orijinal sen ile temas ettiğinde yaşamında neler değişir?
Varlığından aldığın bilgilerle ne yapmalısın?
Yaşam amacını nasıl gerçekleştirirsin?
Kişisel Engellerin ve Avantajların nedir?
Yin & Yang Pratiği ile neleri dönüştürebilirsin?
Kuantum Alanındaki Bilgileri nasıl düzenlersin?

Öğreneceğin teknikler:


Soul Performance modalitesine özel Soul Flow tekniği

İçsel Güç Meditasyonu

Kalp ve Mesaj Merkezini Açma Tekniği

Yin & Yang Pratiği

Aylin_Dogan

Dr. Aylin Doğan

Transformatif Performans
Eğitmeni

Yazar ve akademisyen Dr. Aylin Doğan, 1998 senesinden beri spiritüel ilimler, felsefe ve şifa teknikleri konusunda dünya çapında pek çok isimden eğitim almıştır. Usui Reiki Master, Kuan Yin Magnified Healing, Tao Hands ve Tao Calligraphy Uygulayıcısıdır. Performans Araştırmaları alanında yaptığı doktora çalışmasını, ritual teorisi üzerine kurduktan sonra, Gündelik Yaşam Performansı ile yaşamı dönüştürebileceğimize dair teorik ve pratik bir modalite kurmuştur. Soul Performance adını verdiği bu modalite, Performans teorisi, Dramaturji ve Tao Bilimi’ni bir araya getirir. Tao Biliminin teorik alt yapısı tamamen Kuantum Fiziğine dayanmaktadır. Evrendeki herkesin ve herşeyin “bilgi, enerji ve madde”den oluştuğunu; ancak bu üç öğeyi bir arada ele aldığımızda gerçek dönüşümün olabileceğini anlatır. Soul Performance modalitesi ile kişiler yaşamlarında sorun yaşadıkları tüm alanların “negatif bilgisini” “pozitif bilgiye” dönüştürerek yaşam aktivitelerini baştan kurarlar. Bunun için öncelikle sorunun kök sebebine inilir ve bireyin enerji alanında en yüksek ruhsal seviyeden negatif bilgi, pozitif bilgiye dönüştürülür. Daha sonra ise Büyük Hizalanma tekniği ile kişinin hem gündelik yaşam performansı düzenlenir, hem de en yüksek ruhsal seviyeden çok hızlı şifa yapan Tao Calligraphy şifası ile kişiye destek verilir.

V
e-bülten