V
Workshop

Soul Performance Eğitim Serisi, Öz Bilgi’nin taşıyıcısı olan Ruh’u bilimsel olarak anlamak, Ruhsal Amacın bilgisini direkt olarak kendi kanalından almak ve bu bilgiyle Yeni Yaşam Performansı’nı oluşturarak tam bir dönüşüm yaratmak  isteyen herkes için son sürüm ruhsal teknoloji sunmaktadır.  

BAŞLANGIÇ TARİHİ

Eylül

BİTİŞ TARİHİ

Ekim

TOPLAM SÜRE

1 Ay

MAX. KATILIMCI

20 Kişi

KURS ÜCRETİ

Ücretsiz

SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ

SOUL PERFORMANCE TANITIM SEMİNERİ:
Yepyeni Bir Çağ başladı. İsmi “Soul Light Era”: Ruhsal Işık

Artık ne sadece bilimsel olanın, ne sadece ruhsal olanın, ne de sadece eğlence üzerine kurulu olanın çağı değil. Artık tüm bilgilerinin birleştiği, bütünsel bir bakışın varlığımızın tümünü kapsayarak geliştirdiği öğretilere ve çalışmalara ihtiyacımız var. Eğer analitik zekası güçlü, spiritüel öğretinin bile bilimsel yönünü merak eden biriysen, eğer bu yaşamın kozmik yasalarını merak ediyorsan, eğer artık farklı bir bilince sıçramak istiyorsan ve eğer “yaşamımda mutlaka bir değişim yaratmam gerekiyor!” diyorsan; o zaman lütfen bu seminere katıl. Çünkü sana ilham olacak bilgileri bir araya getirmek için Aylin Doğan tam 25 senedir araştırıyor.

Katılacağınız 40 dakikalık bu kısa seminerde, sizlerle kısaca “Yaşam Amacınızla Uyumlu bir Gündelik Yaşam Performansı icra etme” manasına gelen Soul Performance modalitesinden bahsedeceğiz.

 

 

 

 

Ana başlıklarıyla:


Orijinal Varlığımızla nasıl temas ederiz?

Yaşam Amacımızı nasıl buluruz?

Yaşam Amacımızla uyumlu bir yaşam
nasıl süreriz?
Quantum Informasyon Teknolojisi ile Akaşik Kayıtları nasıl temizleriz?

Transformatif Performans Teorisi ile Yaşamsal Amacımızı nasıl gerçekleştiririz?


Başarıya Giden Yol, Sağlık, İkili ilişkiler, İş ve Finans için her şeyin formülü olan “S+E+M=1” nedir?

Aylin_Dogan

Dr. Aylin Doğan

Transformatif Performans
Eğitmeni

Yazar ve akademisyen Dr. Aylin Doğan, 1998 senesinden beri spiritüel ilimler, felsefe ve şifa teknikleri konusunda dünya çapında pek çok isimden eğitim almıştır. Usui Reiki Master, Kuan Yin Magnified Healing, Tao Hands ve Tao Calligraphy Uygulayıcısıdır. Performans Araştırmaları alanında yaptığı doktora çalışmasını, ritual teorisi üzerine kurduktan sonra, Gündelik Yaşam Performansı ile yaşamı dönüştürebileceğimize dair teorik ve pratik bir modalite kurmuştur. Soul Performance adını verdiği bu modalite, Performans teorisi, Dramaturji ve Tao Bilimi’ni bir araya getirir. Tao Biliminin teorik alt yapısı tamamen Kuantum Fiziğine dayanmaktadır. Evrendeki herkesin ve herşeyin “bilgi, enerji ve madde”den oluştuğunu; ancak bu üç öğeyi bir arada ele aldığımızda gerçek dönüşümün olabileceğini anlatır. Soul Performance modalitesi ile kişiler yaşamlarında sorun yaşadıkları tüm alanların “negatif bilgisini” “pozitif bilgiye” dönüştürerek yaşam aktivitelerini baştan kurarlar. Bunun için öncelikle sorunun kök sebebine inilir ve bireyin enerji alanında en yüksek ruhsal seviyeden negatif bilgi, pozitif bilgiye dönüştürülür. Daha sonra ise Büyük Hizalanma tekniği ile kişinin hem gündelik yaşam performansı düzenlenir, hem de en yüksek ruhsal seviyeden çok hızlı şifa yapan Tao Calligraphy şifası ile kişiye destek verilir.

V
e-bülten