V Etkinlik

V Platform’un kurucusu Dr. Aylin Doğan liderliğinde gerçekleştirilecek olan
birbirinden özel atölye çalışmaları ve etkinlik sizleri bekliyor.

Ruhun Performansı’yla İlişkini Dönüştür

Tao Bilimine göre fiziksel alemde varolan herkes ve her şey bir alandır. Enformasyon, enerji ve maddeden oluşan alanlarımız ya negatif ya da pozitif enformasyonla yüklüdür. Alan ne tarz enformasyonla yüklüyse kişilerin fiziksel deneyimi o yönde olur. Eğer ilişkiler alanında negatif deneyimler yaşıyorsanız, alanınızda negatif enformasyon taşıdığınıza işarettir. İyi haber; bu enformasyonun ne olduğunu keşfetmeniz durumunda, pozitife dönüştürme yolunu kolayca açabileceğinizdir. Lisanslı Tao Bilimi ve Tao Chang Eğitmeni Dr.Aylin Doğan, İlişkilerin Ruhsal Performansı’nda 3 adımlı bir çalışma sunuyor.

Keşfet

İlişkiler konusunda alanındaki negatif enformasyonu keşfet.

 

Dönüştür

Negatif enformasyonu pozitife dönüştürecek yöntemleri uygula.

 

Performansa Geç

Dönüştürücü özel teknikleri ve 5 seviyede Yeni Sen’i yaşam performansına geçir.

Sizlere Aylin’den bir not:

Merhaba! Sizlere bu 3 aşamalı dönüşümde yardımcı olmak için buradayım!

Workshop sırasında yapacağımız özel bağlantılı motivasyonda kendi alanınızdaki enformasyonu keşfe çıkacağız.

1.adım olan Keşfet için arzu edenlere workshop sonrası özel Tao Soul Communication yöntemiyle -bire bir seansta-ruhsal okuma yapacağım.

2.adımda workshopa katılan herkese tüm enformasyonun taşıyacısı olan Kalp’lerimizi açmak için Tao Golden Light Ball (Tao Altın Işık Küresi) aktarımı yapacağım.

Tao Işık aktarımları sadece Tao Kaligrafi Alanı eğitmenlerinin yapabildiği, kişilerin alanlarında yaşamlar boyu kalan ruhsal enformasyon dönüştürücü ışık alanlarıdır. Bu ışık küreleriyle her gün çalışıp kalp alanınızı düzenli olarak arındırıp, kendinizi yükseltebilirsiniz.

3.adım olan Performans konusunda ise sizlerle gündelik yaşamınızda uygulayabileceğiniz motivasyon ve dönüştürücü ruhsal teknikleri paylaşıyor olacağım.

 

Dünya çapında ruhsal şifa konusunda en önemli isimlerden biri olan Tao Grandmaster Dr. Zhi Gang Sha’nın Tao Kaligrafi alanında olmanız yaşamınız için bir dönüm noktası olacaktır. 25 seneye yakın araştırma ve ruhsal pratikten sonra bile benim için öyle olmuştu. Sizlere bu bilgileri ve bu yüksek enerjileri sunmak için oldukça heyecanlıyım. Workshop’ta yüz yüze görüşmek ve kalplerimizi en yüksek olana açmak üzere!

En içten sevgilerimle!

 

Dr. Aylin Doğan

V
e-bülten