V Etkinlik

V Platform’un kurucusu Dr. Aylin Doğan liderliğinde gerçekleştirilecek olan
birbirinden özel atölye çalışmaları ve etkinlik sizleri bekliyor.

    İş Yerinde Mental ve Duygusal Stresi Dönüştürün!

Yapılan araştırmalar, iş performansını etkileyen en yaygın sorunlardan birinin çalışanların, işleriyle ilgili motivasyon eksikliği olduğunu ortaya koyuyor. Bir yandan özel hayat ile ilgili sorunlarla başa çıkarken, diger yandan iş yerinde yüksek başarı beklentileri, stres, hayal kırıklığı, depresyon ve endişeye neden olur. En yaratıcı ve vizyon sahibi insanlar bile duygusal ve zihinsel dengeyi kaybettiklerinde çalışmak için motivasyonlarını ve dayanıklılıklarını kaybederler.

 

Kurumsal çalışanların zihinsel ve duygusal dengelerini sürdürebilmeleri için birçok yöntem bulunmaktadır. Dr. Aylin Doğan, çalışanlara dayanıklılık, canlılık ve motivasyon sağladığı kanıtlanmış benzersiz araçlarıyla, hızlı ve etkili bir çözüm sunuyor. 2 saatlik bir atölye çalışmasında, geleneksel Çin Tıbbı’nın çok iyi korunan sırlarını öğretirken, duygusal & zihinsel stresi dönüştürebilecek derin bir motivasyon  seansı gerçekleştirmektedir.

 

Sertifikalı bir Tao Chang Öğretmeni ve Dr. Zhi Gang Sha’nın Soul Mind Body Medicine sisteminin küresel temsilcisi olan Dr. Aylin Doğan, şirketinize yüksek performanslı sağlıklı yaşam çözümleri sunmaktadır.

WORKSHOP İÇERİĞİ

  • Duygusal ve zihinsel zorlukların kök nedeni
  • Dönüşüm için Hizalanma Teorisi
  • Pozitif Alan’a bağlanmak ve sorunları dönüştürmek için 6 güç tekniği
  • Dayanıklılığı, canlılığı, motivasyonu artırmak ve duygusal dengeyi korumak icin günlük Temel Öğreti

WORKSHOP HİZMETLERİ

Katılımcıların duygusal veya zihinsel bir sorunlarını dönüştürmek üzere Tao Kaligrafi Alan Uygulaması. Bu uygulama yalnızca yetkilendirilmiş bir
Tao Chang Egitmenleri tarafından sunulabilen benzersiz bir hizmettir.

 

45 dakikalik online seanslarla, haftada 1 gün olmak üzere 4-6 hafta çalışmalara devam edilebilir.

 

Talep üzerine Üst Düzey Yöneticilere özel danışmanlıklar verilebilir.

Tao Chang Nedir?

Tao Chang, son derece güçlü dönüştürücü etkileri olan Tao Kaligrafilerin oluşturduğu yüksek frekanslı bir alanı ifade eder. “Tao Chang” kelime anlamıyla Kaynak Alanı anlamına gelir. Tao Kaligrafi Alanında oturduğumuzda, bize her türlü sağlık sorununu veya yaşam zorluklarını dönüştürecek en yüksek pozitif mesajları ve frenkansı getirir.

Faydalar

Fiziksel Seviye:

Topraklanma. Enerjiyi, Dayanıklılığı, Canlılığı artırma.

 

Duygusal Seviye:

5 negatif duyguyu dönüştürme (Depresyon & Anksiyete, Endişe, Korku, Öfke, Üzüntü)

 

Zihinsel Seviye:

Zihinsel Netlik. Odaklanma. Pozitif Düşünce.

 

Kalp Seviyesi:

Yaratıcılık. İlham. Motivasyon. Kararlılık.

 

Ruhsal Seviye:

Kendini sevme ve Kendine değer verme. Uyum ve Huzur.

TAVSİYELER:

“Dr. Aylin Doğan’ın işyerinde wellbeing konusunda eşsiz bir bilimsel yaklaşımı var. Öğretileri herkese hitap ediyor ve dirençleri rahatca ortadan kaldiriyor. Atölyedeki yük- seltici enerjisi tüm çalışanlarımızı motive etti ve ilham verdi.”

 

LOCALTIMELONDON (localtimelondon.co.uk)

 

“Yüksek performanslı bir şirket olarak çalışanlarımıza birçok sağlıklı yaşam atölyesi sunduk. Hiçbir 3 saatlik calisma bu kadar etkili değildi. Dr. Aylin Doğan, insanları nasıl yönlendireceğini, eğiteceğini ve aynı zamanda ilham vereceğini bilen eşsiz bir yetenek. Hikaye anlatma becerisiyle merak uyandırıyor ve herkesi değişim için harekete geçmeye motive edebiliyor.”

 

(BBHH Londra)

 

“Dr. Aylin Doğan, mükemmel bir performans koçu. Etkili, düşündürücü ve aynı zamanda basit bir öğretisi var. Dönüşüm seansları, zihinsel netlik ve huzur getirmenin yanı sıra negatif duyguları dönüştürme konusunda da oldukca güçlü. Onunla tekrar çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

 

GDE (www.gokcedorukerten.com)

 

Notlar:

*Latham ve Yukl (1975): Bu çalışmada, motivasyonun liderlik ve iş başarısı üzerindeki etkileri incelenmiştir. Araştırma, yüksek motivasyonun iş başarısını artırıcı etkisi olduğunu göstermiştir.

 

Deci ve Ryan (2000): Self-Determination Theory (Kendi Kendine Belirleme Teorisi) adlı teoriyi geliştiren iki psikolog, bireylerin içsel motivasyonlarının iş başarısını nasıl etkilediğini incelemiştir.

 

Vroom (1964): Expectancy Theory (Beklenti Teorisi) olarak bilinen teoriyi geliştiren Vroom, çalışanların iş başarısını etkileyen faktörleri incelerken motivasyonun önemine vurgu yapmıştır.

** https://www.forbes.com/sites/alankohll/2018/03/27/the-evoling-definition-of-work-life-balance/?sh=597324bb9ed3 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9819779/

V
e-bülten