V Etkinlik

V Platform’un kurucusu Dr. Aylin Doğan liderliğinde gerçekleştirilecek olanbirbirinden özel atölye çalışmaları ve etkinlik sizleri bekliyor.

“ANLAT BANA”

Performatif Yazı Yarışması

Son Katılım Tarihi

“Dünyanın şu son döneminde ne okudun, neye dokundun,  ne düşündün, ne düşledin, ne istedin, ne hissettin, ne dinledin, ne izledin, neyi sevdin, neyi terk ettin, neyden koptun, neden korktun, nerelerde kayboldun, aşkı nerede buldun, neye bayıldın, neyle rahatladın, ne yaptın, ne aldın, neyi bıraktın, neye vardın? Bi anlat bana! ”

“Sen Anlat”, birbirinden değerli isimlerden oluşan jürimiz değerlendirsin. En yaratıcı 3 yazıdan biri seninse, hem 1500 TL teşvik ödülünü kazan hem de Soul Performance serisindeki workshop’lara ücretsiz olarak katılma hakkı elde et.

Edebiyat dünyasının sıra dışı üç ismi; düş ile gerçeğin ortanca kardeşi olabilecek kadar özgün bir hayal gücünün sahibi Nazlı Eray, gerçekleri en gerçek halleriyle ve çarpıcı üslubuyla anlatan Altay Öktem ve gerçekliğin sıkıcı atmosferini büyüleyici bir süzgeçten geçirerek eğlenceli hale getiren Aylin Doğan ANLAT BANA yarışması için metinlerinizi bekliyor.

 

Maksimum bir A4 uzunluğundaki yazını “ANLAT BANA”  başlığıyla info@vplatform.com.tr mail adresine gönderebilir ya da Kayıt Ol butonuna tıklayıp formu doldurarak yarışmaya katılabilirsin.

V
e-bülten